Tu podaj tekst alternatywny

Nieznane fakty z życia Hitlera.

Dzisiaj chciałbym przedstawić nieznane fakty z niechlubnego życia przywódcy III Rzeszy Niemieckiej - Adolfa Hitlera. Mam nadzieje że nikt nie uzna tego za propagowanie nazizmu, faszyzmu itd.

Jako pierwszą ciekawostkę,genealogiczną, podam iż przywódca III Rzeszy i głosiciel teorii na temat wyższości rasy aryjskiej, człowiek który zabił miliony żydów. Każdego roku pojawia się jednak coraz więcej argumentów przemawiających za tym, że sam Hitler miał korzenie żydowskie i afrykańskie! Badania przeprowadzone przez Belgów wykazały, że wśród przodków Fuhrera znajdowali się zarówno przedstawiciele Czarnego Lądu jak i Żydzi.
Belgijski dziennikarz Jean-Paul Mulders oraz historyk Marc Vermeeren, odnaleźli 39 krewnych nazistowskiego zbrodniarza. Od wszystkich pobrane zostały próbki śliny. W przebadanej substancji wykryto odmianę chromosom Y (haplogrupa E1b1b1). Składnik ten jest charakterystyczny dla Berberów zamieszkujących północną Afrykę; Sefardyjczyków (ludność żydowska z Półwyspu Iberyjskiego) oraz Aszkenazyjczyków (określenie Żydów zamieszkujących środkową i wschodnią część Europy). Ten chromosom Y  rzadko można natomiast znaleźć u mieszkańców Europy Zachodniej. 

W różnych publikacjach wiele miejsca poświęca się związkowi Hitlera z Ewą Braun. Jednak nie była to jego pierwsza miłość. Wcześniej despota spotykał się m.in. ze swoją siostrzenicą! Geli Raubal była córką przyrodniej siostry Hitlera i na początku pełniła funkcję jego gosposi. Wiele źródeł wskazuje na to, że dziewczyna, która była o 19 lat młodsza od Hitlera i nazywała go wujkiem Adim, bardzo mu się spodobała. Nazistowski przywódca był bardzo zaborczy i zabraniał jej kontaktów z innymi
Geli niezbyt chętnie podporządkowywała się jednak wujowi. Ostatecznie została znaleziona martwa   w mieszkaniu Hitlera. Zgodnie z podaną do publicznej wiadomości przyczyną, popełniła samobójstwo. Wiele teorii wskazuje, że w rzeczywistości została zamordowana przez swojego szalonego krewnego. Pierwszą miłością Hitlera miała byćdziewczyna pochodzenia żydowskiego - Stefanie Isak. Przyszły tyran miał się w niej zakochać w wieku 16 lat i już przy okazji tego związku, miało o sobie dać znać jego apodyktyczne usposobienie. Kiedy ich związek się zakończył, Hitler myślał nawet o popełnieniu samobójstwa.

W przeciwieństwie do innych informacji, ta ma wciąż charakter teorii spiskowej, które nie jest poparta faktami, a jedynie zeznaniami poszczególnych świadków. Jeśli jednak kiedyś by się potwierdziły, to należałoby zmienić większość podręczników historii. Zgodnie z tą hipotezą, Hitler nie dokonał bowiem żywota w jednym z berlińskich bunkrów, ale w Argentynie. Jednym z dowodów na to, że Hitler rzeczywiście trafił do Argentyny, miały być dwa U-Booty, które wpłynęły do portu w Mar del Plata zaraz po  zakończeniu II wojny światowej (niektóre teorie wskazują też na samoloty). W podróży towarzyszyć mu miała Ewa Braun. W Argentynie przeżył jeszcze 17 lat. W tym czasie wychowywał podobno dwie swoje córki. wiadków, Hitler miał umrzeć dopiero w 1962 r. Autorem książki, w której znalazły się fakty oraz dowody sugerujące, że los Hitlera wcale nie został przesądzony w 1945, jest brytyjski dziennikarz Gerrard Williams.
Co ciekawe, teorię tę potwierdzają w znacznym stopniu odtajnione niedawno dokumenty FBI, które sugerują, że nazistowski przywódca wcale nie umarł w bunkrze, ale uciekł do Argentyny. FBI miało się dowiedzieć o sprawie jeszcze w 1945 r. Agenci z biura federalnego mieli sporządzić notatkę zaraz po tym, jak jeden z dziennikarzy reprezentujący poczytny dziennik wydawany w Los Angeles, odbył pogawędkę z Argentyńczykiem, który utrzymywał, że brał udział w działaniach mających na celu ukrycie tyrana.

Zanim Hitler zaczął myśleć o sobie jak o "największym wojennym geniuszu wszech czasów", jak twierdzili świadkowie i osoby, które miały z nim do czynienia na co dzień, nie najlepiej radził sobie z otoczeniem. Jeszcze w czasie I wojny światowej, kiedy przyszło mu "walczyć" na froncie, pokazał zupełnie inne oblicze - twarz człowieka tchórzliwego i niezdarnego. Zazwyczaj nic mu się także nie chciało. Takie rewelacje zaprezentował brytyjski naukowiec, który dotarł do archiwów pułku piechoty, w którym służył Hitler. Historyk opierał się na danych z rejestru jednostki oraz korespondencji żołnierzy, którzy byli do niej przypisani. Naukowiec stwierdził, że przyszły tyran był w czasie służby obiektem drwin. Głośno kpiono m.in. z jego nieporadności. W czasie, kiedy żołnierze konsumowali posiłek, Hitler nierzadko musiał się obejść smakiem. Wszystko przez to, że nie potrafił posługiwać się bagnetem i otworzyć za jego pomocą puszki. W czasie służby stronił też od innych żołnierzy, spędzając zwykle wolne chwile w samotności.

To, że Hitler był wrogiem Polaków i polskości nie podlega żadnej dyskusji. Jednak w przeciwieństwie do innych nacji, którymi gardził nazistowski psychopata, o polskiej mentalności, waleczności i sile ducha, miał zdanie jak najlepsze. Skąd to wiadomo? M.in. z notatek, które zostały odnalezione w jednym z bunkrów we Frankfurcie. W liście, który Hitler napisał do Himmlera w 1944 r., można było przeczytać: 
"Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy, według mojej opinii i na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany."


Czy masz jakiekolwiek informacje na tematy powyższego posta?Poszukujesz przodków i krewnych w tych samych miejscowościach? A może dopiero zaczynasz przygodę z genealogią? Napisz : czarprzodkow@gmail.com
 

4 komentarze:

 1. o tak, polaki sa bardzo inteligentne... zawsze pod butem, zawsze syf kila i mogila, bieda nyndza niski wsp alfabetyzmu, jeden wielki bałagaan i chaos...
  jesli to napisał hitler to ja jestem waszym bogiem

  OdpowiedzUsuń
 2. Cała polska inteligencja(oficerowie,naukowcy) została wymordowana i duzo czasu zajmie odbudowanie tej mądrości kraju,nie chcecie się uczyć nawet historii polski, a denerwujecie się, że obcokrajowcy nie traktują nas powaznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten, kto napisał pierwszy komentarz , jest tym opisywanym przez siebie Polakiem!!!! Gdyby Ci Polacy żyli , których wymordował reżim radziecki jak i hitlerowski , ten kraj wyglądałby całkiem inaczej!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Co do Stefanie Isak to on nawet nie rozmienil z nia zadnego slowa, wiec nie mozemy nazwac tego związkiem.

  OdpowiedzUsuń

Liczba wyświetleń

Obserwatorzy