Tu podaj tekst alternatywny

MyHeritage przejął Geni.pl!

Końcem tego tygodnia w eter poszła informacja o przejęciu dużego portalu genealogicznego Geni.pl przez jeszcze większe MyHeritage. Geni powstało w 2007 roku jest więc o cztery lata starsze od MH. Jako większa społeczność, użytkownicy MyHeritage i Geni.com mogą liczyć na znaczne korzyści z tego przejęcia. Użytkownicy każdej ze stron otrzymają teraz dopasowania z drzew genealogicznych z drugiej strony, a z technologii Smart Matching i Record Matching od MyHeritage skorzystają użytkownicy Geni.com, którzy otrzymają dostęp do historycznych rekordów nie dostępnych wcześniej na Geni.com. Opcja wyszukania podobieństw z mojego drzewa w MyHeritage w drzewach z Geni to naprawdę dobra informacja. Na Geni nie każdy profil jest dostępny. Dzięki podobieństwom być może znajdę jakieś ciekawe informacje dot. mojej rodziny ?
Jest to już ósme przejęcie innego serwisu genealogicznego przez MyHeritage. Strony internetowe MyHeritage i Geni.com będą prowadzone oddzielnie, a użytkownicy MyHeritage nie doświadczą żadnych zmian w stosunku do używania MyHeritage. Jeśli posiadacie konta na MyHeritage i Geni.com to wiedzcie, że będą one przechowywane oddzielnie.
Geni.com wzrosło o bardzo dużą bazę użytkowników do 7 milionów zarejestrowanych użytkowników (w porównaniu z 65 mln użytkowników na MyHeritage), którzy utworzyli ponad 135 milionów profili na stronie Geni.com (w porównaniu do około 1,35 miliarda na MyHeritage). Geni.com było firmą innowacyjną, która opracowała pierwszą możliwą współpracę w drzewie genealogicznym online i jest pionierem w tworzeniu drzewa genealogicznego całego świata - posiada wizję (i potężne narzędzie) do łączenia drzew genealogicznych świata w jedno wspólne drzewie, podobnie jak Wikipedia (w rzeczywistości, pierwotną nazwą Geni.com była Wikigenia).
Akurat drzewo genealogiczne świata niezbyt mi się nie podoba, nie wiem co ma to na celu?
Użytkownicy nie będą przeniesieni z jednej strony do drugiej, jak to było w przypadku MoiKrewni. MyHeritage pozostanie lasem niezależnych prywatnych drzew genealogicznych, a Geni.com nadal będzie głównie kontynuować budowę jednego drzewa genealogicznego świata. 
Zakup Geni.com to ogromny zastrzyk dla MH, historii rodziny poprzez dodanie nowej społeczności z dużą ilością wysokiej jakości treści drzew genealogicznych generowanych przez użytkowników z całego świata. Oznacza to, że użytkownicy MyHeritage otrzymają więcej dopasowań i będą mieli więcej danych do wyszukiwania i znalezienia poprzez Super Wyszukiwarkę. Wyjątkowe projekty Geni.com dyskusje będą dostępne dla użytkowników MyHeritage. 
Użytkownicy z obydwu serwisów będą w stanie odkryć dawno zaginionych krewnych i nowe połączenia przodków poprzez technologię Smart Matching™ firmy MyHeritage, która znajduje wspólne dopasowania między drzewami genealogicznymi. MyHeritage, aby dodać nowych kolorów do przodków użytkowników Geni.com wdroży ostatnio uruchomioną technologię Record Matching™, która dopasowuje historyczne rekordy, takie jak metryki urodzenia, zgonu, spisy powszechne i rejestry imigracyjne do osób w drzewach genealogicznych na Geni.com. MyHeritage zbada także dodatkowe sposoby, aby zwiększyć wartość dla swoich użytkowników, dając im możliwość dołączenia do drzewa genealogicznego całego świata tworzonego na Geni.com, zachowując pełną kontrolę nad ich oddzielnymi i prywatnymi drzewami genealogicznymi na MyHeritage. Użytkownicy Geni.com będą mogli cieszyć się z wzbogaconej oferty MyHeritage, w tym zestawów DNA dla genealogii genetycznej. 
Jak wam się widzi połączenie Geni z MyHeritage? Dobry pomysł czy raczej zły?
Więcej na : Blog MyHeritage
Czy masz jakiekolwiek informacje na tematy powyższego posta?Poszukujesz przodków i krewnych w tych samych miejscowościach? A może dopiero zaczynasz przygodę z genealogią? Napisz : czarprzodkow@gmail.com
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Liczba wyświetleń

Obserwatorzy