Tu podaj tekst alternatywny

Mobilna wersja aplikacji MyHeritage!

Niedawno portal MyHeritage zdecydował się wprowadzić nową, znacznie ulepszoną wersję mobilnej aplikacji MyHeritege. Co ważne aplikacja dostępna jest dla najbardziej popularnych urządzeń - iPad i iPhone oraz dla smartfonów i tabletów korzystających z systemu Android. Aplikacja dostępna jest w aż 32 językach, także gdziekolwiek się jest tam można zaprezentować swoje dokonania genealogiczne zagranicznym krewnym czy znajomym bez zbędnych papierów, dokumentów i zdjęć.
Jeśli posiadasz już starą wersję tej aplikacji bez żadnego ambarasu zaktualizujesz ja do nowszej wersji nie tracąc przy tym żadnych danych. Aplikacja 1.0 posiadała wyłącznie możliwość podglądania drzewka i udostępnienia zdjęć. Nowsza wersja 1.2 została wzbogacona o niezwykle funkcjonalną mobilną Super Search.
Nowa wersja aplikacji została uposażona chyba w najważniejszą funkcję - mianowicie od teraz można nie tylko oglądać swoje drzewko, ale także modyfikować lub dodawać nowe profile. Pod warunkiem, że posiadacie smartfony możecie także użyć ciekawej i na pewno pomocnej rzeczy. Jeśli jesteś u krewnego, który mieszka z dala od Twojego domu Twój telefon może zadziałać jako swoisty 'skaner'. Możesz nim zrobić zdjęcie starych fotografii, dokumentów, metryk etc. i momentalnie wysłać je do aplikacji MyHeritage. 
Aplikacja jest skonfigurowane z naszą witryną 'stacjonarną'. Jeśli wprowadzimy jakiekolwiek zmiany na mobilnej aplikacji automatycznie pojawią się one w naszej witrynie, którą prowadzimy w domu. 
Jak wcześniej wspominałem aplikacja zawiera również Super Wyszukiwarke. Dzięki tej funkcji możecie w każdym miejscu na świecie przeszukać w pośród milionów historycznych rekordów swoich krewnych, przodków czy powinowatych. Ta ogromna baza zawiera m.in metryki ślubów, urodzeń, zgonów, dokumenty emigracyjne, spisy ludności i chyba najciekawsza, jak dla mnie rzecz - skany XX-wiecznych amerykańskich gazet.
Ostatni według kolejności, ale nie w znaczeniu, co do ważności, mobilna aplikacja pozwala na łatwe udostępnianie zdjęć z członkami rodziny. Dzięki funkcji udostępniania zdjęć możecie uchwycić rodzinne chwile w momencie ich trwania i szybko udostępniać je osobom, których kochacie i automatycznie możecie zapisać je w witryny rodziny, gdzie będą przechowanie przez wiele, wiele lat. Przyzwyczajcie się do robienia nowych zdjęć rodzinnych w ten sposób, gdyż dzięki temu nie zostaną utracone lub zagubione. 
Osobiście nie korzystam z tej aplikacji często. Pierwszym i najważniejszym powodem jest to, że pomarańczowa sieć, w której mam telefon ma nie ma ŻADNEJ oferty internetowej dla mojej umowy.  Jedynym wyjściem jest podwyższenie abonamentu do 50 zł, o ile się nie mylę... Pozostaje mi korzystanie z wi-fi w tablecie lub telefonie tam gdzie jest ono dostępne.
A wy, używacie mobilnej aplikacji do rozbudowy drzewa? :)

Czy masz jakiekolwiek informacje na tematy powyższego posta?Poszukujesz przodków i krewnych w tych samych miejscowościach? A może dopiero zaczynasz przygodę z genealogią? Napisz : czarprzodkow@gmail.com
 

1 komentarze:

Liczba wyświetleń

Obserwatorzy