Tu podaj tekst alternatywny

Nowa wersja programu Family Tree Builder!

17 kwietnia jeden z największych gigantów na rynku oferujących programy genealogiczne, portal MyHeritage, wprowadził kolejną już wersję Family Tree Builder 7.0. Prace nad nowa wersją oprogramowania trwały ponad rok, co może świadczyć o tym, że aktualizacja jest starannie przygotowana. Największym dodatkiem, a co za tym idzie zaletą, jest dwustronna synchronizacja danych. Oznacza to tyle, że cała historia rodziny jest synchronizowana w obu kierunkach między komputerem, a witryną rodziny na MyHeritage, a także na smartfonach i tabletach. Teraz za pomocą Family Tree Builder 7.0 można edytować zsynchronizowane drzewo genealogiczne online na MyHeritage.com lub za pomocą aplikacji mobilnej, a zmiany dokonane w trybie online (takie jak dodanie dodatkowych info, zmian i usunięć) będzie zastosowane w Family Tree Builderze na komputerze w najbliższej synchronizacji. Z nowym liftingiem graficznym i poprawą wyglądu oraz uaktualnionym interfejsem użytkownika, Family Tree Builder 7.0 obsługuje 40 języków, w tym chiński, japoński i koreański i są one dostępne po raz pierwszy. Także gdziekolwiek jesteśmy, gdziekolwiek rozsiało naszych krewnych, zawsze możemy zaprezentować swoje drzewo w ichniejszym języku.
Oczywiście w najnowszej wersji została także uwzględniona funkcja Record Matching. Mając na uwadze poprzednie wersje, Family Tree Builder korzystał już z technologii Smart Matching,która przyniosła dopasowania z milionów drzew genealogicznych utworzonych przez użytkowników na MyHeritage. Nowa wersja 7.0 jest pierwszą, która wspiera nową technologię Record Matching, która
ostatnio została dostrzeżona przez znanych opiniotwórczych blogerów genealogicznych Jamesa Tannera i Randy'ego Seavera i określona jako magia.

List gończy dla Joe Displane, oskarżonego o rozbój, 3 listopada 1930

Record Matching to odkrywacz informacji i oszczędzacz czasu. To ta funkcja automatycznie bada każdą osobę dodaną przez użytkownika w drzewie genealogicznym i szuka dopasowań z nią w historycznych rekordach z dużą dokładnością. Wszystkie znalezione rekordy historyczne są skonsolidowane w jednym wygodnym sprawozdaniu, które użytkownik może przechodzić systematycznie. Record Matching może często prowadzić do ekscytujących odkryć i otwierać drzwi do dalszych badań. Zbiory obejmują prasę, spisy powszechne, akty małżeństwa, urodzenia i zgonu, zdjęcia nagrobków, dane wojskowe, roczniki i nawet listy gończe osób poszukiwanych i policyjne fotografie przestępców.

Więcej o nowej wersji Family Tree Builder można przeczytaj tutaj.

Czy masz jakiekolwiek informacje na tematy powyższego posta?Poszukujesz przodków i krewnych w tych samych miejscowościach? A może dopiero zaczynasz przygodę z genealogią? Napisz : czarprzodkow@gmail.com
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Liczba wyświetleń

Obserwatorzy